کاربرد دوربین های موبوتیکس

بخش عمومی
در حال حاضر نیاز به کاهش هزینه ها اولویت اکثر مراکز است و دوربین های MOBOTIX ارایه دهنده فرصت ایده آلی برای کاستن از بار مالی می باشند. این دوربین ها در بخش های عمومی مختلفی کاربرد دارند به عنوان مثال کتابخانه های عمومی، فرودگاه ها، پیست های اسکی، نظارت بر سطح آب در سد ها، گشت و کنترل تردد، نظارت بر اماکن عمومی و .....

صنعت
دوربین های ایران موبوتیکس به علت مقاومت در برابر بازه دمایی از منفی 30 درجه تا مثبت 60 درجه در فضای باز جایگاه مناسبی را در صنعت دنیا به خود اختصاص داده اند به عنوان مثال نظارت بر تسمه های نقاله، نظارت بر تولید ماشین آلات، ثبت آزمایش های دراز مدت، نظارت بر وظایف در فرآیندهای صنعتی و انبارها، استفاده در کارگاه ها و کارخانجات با شرایط محیطی خاص و ... در حال حاضر دوربین موبوتیکس تنها دوربینی است که بر فراز قله اورست نصب شده و بدون هیچ تجهیزات تاسیساتی جانبی و به تنهایی عملیات تصویر برداری از بلند ترین نقطه جهان را انجام می دهد.
 
بانکها
توجه خاص موبوتیکس به مراکز و بخش های حساس که نیاز به کنترل دایمی تصویری دارند باعث شده تا در حوزه نظارت تصویری و اتوماسیون امنیتی، کلیه نیاز های بانکها پوشش داده شود. از بخش های حفاظت شده تا شعب عمومی و دستگاه های خودپرداز می توانند مجهز به دوربین های موبوتیکس شده و از حداکثر استانداردهای امنیتی در این حوزه بهره برند. دوربین های ضد ضربه و ضد گلوله موبوتیکس نیز از رده محصولاتی هستند که بسیار مورد توجه مراکز حساس با ریسک امنیتی بالا قرار گرفته اند.
 
سیستم های امنیتی
ساختار مدرن محصولات موبوتیکس، دامنه وسیعی از عملیات نظارتی و امنیتی را در دل خود جا داده است. امکان اضافه نمودن انواع سنسور ها و رابط های ورودی و خروجی بر روی این دوربین ها، اجازه ارتباط با تمامی درگاه های امنیتی مثل درب های مجموعه، سیستم اطفاء حریق، برقراری ارتیاط صوتی و تصویری و هر آنچه مورد نیاز باشد را فراهم نموده. حتی امکان برنامه ریزی نرم افزاری عملکرد هریک از دوربین ها مطابق با نیاز مشتری وجود دارد. در ایران مشتریان موبوتیکس می توانند از طریق سایت ایران موبوتیکس، خدمات ویژه در این خصوص را تحت تایید دفتر مرکزی موبوتیکس در آلمان دریافت نمایند.